Zadzwoń - tir części zawiercie

O firmie

Firma A&W powstała w 1989 roku. Pierwotnym przedmiotem działań, który funkcjonuje po dzień dzisiejszym był transport samochodowy. Nieustanny rozwój firmy i znacząca pozycja na rynku usług transportowych pozwalała na tworzenie planów poszerzenia zakresu świadczonych usług. Powstał pomysł i zapadła decyzja.

W 2006 roku rozpoczynamy zatowarowywanie naszego sklepu, który będzie dostarczał części głównie do obszaru ściśle związanego z samochodami ciężarowymi, przyczepami oraz naczepami. Chęć sprostania wymaganiom większemu gronu potencjalnych klientów przyczyniła się do wzbogacenia naszej oferty w części do samochodów dostawczych, autobusów oraz pojazdów osobowych. W zależności od indywidualnych wymagań naszym klientom oferujemy zarówno części zamienne jak i oryginalne. Nasz magazyn gromadzi kilka tysięcy pozycji co pozwala na realizację zamówienia w dniu jego złożenia. W przypadku braku poszukiwanej refernecji realizujemy zamówienia w ciągu 24 godzin. Firma A&W dążąc do doskonałości stara się sukcesywnie poszerzać swoją zaplecze towarowe.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.